Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Laudacja nagrody Orzeł Pomorski

Publikujemy uzyskane niedawno nagranie laudacji do nagrody "Orzeł Pomorskiej Ekologii" dla Infracorr,  wygłoszonej przez Pana Tomasza Balcerowskiego - Prezesa Zarządu firmy Ecoinbud podczas gali w Dworze Artusa.
Link Tutaj

Nagroda Forbesa

Miesięcznik  Forbes przyznał firmie Infracorr wyróżnienie w rankingu " Najcenniejsze Firmy Rodzinne 2020". Ze względów na pandemię nie odbyła się tradycyjna gala. W imieniu Forbesa wyróżnienie przekazali przedstawiciele  Banku Milenium S.A. Pan Bartłomiej Tymieniecki i Pani Joanna Stankiewicz.
Czytaj więcej: Nagroda ForbesaCzytaj więcej: Nagroda Forbesa

"Biznes w więzach krwi"

W Ekspresie Biznesu ukazała się interesująca wypowiedź Prezesa Zbigniewa Borkowskiego na temat rodzinnych firm.

Czytaj więcej: "Biznes w więzach krwi"

List gratulacyjny od Marszałka Województwa Pomorskiego

Otrzymaliśmy wyróżnienie w XXIV edycji konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku w kategorii Odnawialne Źródła Energii i Technologie za wykonanie inwestycji zlokalizowanej w Darżynie i Potęgowie. nagrodę tę również zauważył Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk i przesłał nam " List Gratulacyjny"

Czytaj więcej: List gratulacyjny od Marszałka...

Infracorr w Magazynie Pomorskim

W Magazynie Pomorskim ukazał się artykuł okolicznościowy na 35. lecie firmy pt." Przyszłość w Ekoenergii"
Czytaj więcej: Infracorr w Magazynie PomorskimCzytaj więcej: Infracorr w Magazynie PomorskimCzytaj więcej: Infracorr w Magazynie PomorskimCzytaj więcej: Infracorr w Magazynie Pomorskim

 

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Pan Zbigniew Borkowski - Prezes Zarządu i Pan Dawid Litwin Wójt Gminy Potęgowo w dn. 23 września 2020 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odebrali  nagrody podczas gali  XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „ Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Czytaj więcej: Nagroda w Ogólnopolskim...

Gazownictwo. Współpraca z firmą UESTCO z Turcji

Powracamy na rynek gazownictwa. Budowa przyłączy gazowych jest w naszej ofercie, mamy za sobą wykonanie usługi dla PGNiG związanej z zamianą gazu GZ35 na GZ50 w Słupsku, Sławnie i Ustce. Rozszerzamy ofertę o dostawy detektorów gazu i małych stacji do regazyfikacji LNG produkcji firmy UESTCO z Turcji.

Czytaj więcej: Gazownictwo. Współpraca z firmą...