Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Teoria względności w przedsiębiorczości?

Tym razem zamiast tekstu prezentujemy dźwiękowo wywiad radiowy jakiego udzielił Prezes Infracorr Zbigniew Borkowski na antenie Radia Gdańsk 20 lutego 2007.

W audycji prowadzonej przez redaktora Mariusza Nowaczyńskiego udział wzięli:
•    Marcin Nowicki :: ekonomista z Instytutu Badań Nad Gospodarką Rynkową
•    Zbigniew Borkowski :: prezes Infracorr / vice Przewodniczący Gdańskiego Związku Pracodawców

Tematem była relacja pomiędzy polityką, w tym polityką gospodarczą i podatkową Państwa, ostatnimi wskaźnikami gospodarczymi na szokująco wysokim poziomie (wzrost produkcji przemysłowej w styczniu 2007 o 15.6% w porównaniu z rokiem poprzednim), a prawdziwymi realiami przedsiębiorczości w Polsce i na Pomorzu.

Główny nurt rozmowy dotyczył spraw związanych z budownictwem, zatrudnieniem i przyszłością gospodarki w odniesieniu do przedsiębiorców i pracodawców oraz pracowników i mieszkańców Polski i naszego regionu.
Poruszono także zmiany klimatyczne jakie obserwujemy tej zimy ;)

Posłuchajcie sami: