Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Spotkanie Partnerów Logstor

W lutym w Warce w Hotelu Sielanaka odbyło się doroczne spotkanie Partnerów Logstor. W posumowaniu roku 2007 Dyrektor Handlowy Logstor Pan Dariusz Kazimierski uznał miniony rok za dobry. Logstor, dzięki zaangażowaniu partnerów utrzymuje pozycję Lidera na rynku rur preizolowanych w Polsce i na świecie, tak pod względem ilości zrealizownej sprzedaży jak i jakości. Zapowiedział otwarcie w tym sezonie w Polsce w Gliwicach, nowej,  kolejnej fabryki, tym razem muf zgrzewanych, jak również wejście na rynek nowego bardzo zaawansowanego technicznie urządzenia Wellmaster do zgrzewania połączeń mufowych. Infracorr otrzymał wyróżnienie za największą dynamikę wzrostu sprzedaży.

Dyrektor Regionalny Pan Mariusz Chojnacki opracował nową strategię handlową wspomagającą partnerów w codziennej pracy na rynku. Dzięki dużemu potencjałowi Logstor, rury preizolowane będą dostępne niemal od ręki, powiedziała szefowa logistyki Pani Katarzyna Kutera. Pan Ireneusz Iwko, najbardziej znany w Polsce specjalista od technologii preizolatów zaprezentował nowy program do obliczenia strat na przesyle ciepła, pokazujący ile oszczędności w złotówkach mogą przynieść przedsiębiorstwom ciepłowniczym inwestycje w rury preizolowane dobrej jakości a zwłaszcza w nową generację rur tzw. TwinPipe (rur podwójnych). Jednocześnie jest to przydatne narzędzie do analizy porównawczej emisji szkodliwych gazów przy produkcji i dystrybucji ciepła sieciami preizolowanymi różnych producentów, zwłaszcza przy ubieganiu się inwestorów o dotacje do inwestycji sieciowych. Program ten mogą pobrać klienci Logstor u jego partnerów handlowych.