Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Pomorskie Dni Energii. Udział Infracorr-u

W dniach 15-17 kwietnia 2011 r. w Gdańsku odbyły się Pomorskie Dni Energii, zorganizowane przez szereg regionalnych instytucji m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej.

Celem przedsięwzięcia było przybliżenie mieszkańcom Pomorza nowoczesnych i innowacyjnych możliwości poprawienia efektywności energetycznej oraz możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Firma Infracorr zaprezentowała odwiedzającym targi, zorganizowane w ramach Pomorskich Dni Energii, System Zdalnego Zarządzania Mediami Energetycznymi i Wodą (PMS). Zainteresowanie naszym stoiskiem było znaczące wśród uczniów, studentów przedsiębiorców oraz osób otwartych na innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pracownicy Centrum Nowych Technologii chętnie opowiadali o możliwościach i korzyściach związanych z zastosowaniem Systemu oraz demonstrowali działanie Systemu w praktyce. Obok na stanowisku Energy Management System zaprezentowano elementy modelu generacji rozproszonej, które zostaną wykorzystane w realizacji projektu celowego pn. ”System przetwarzania i zarządzania energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych” dofinansowanego z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

pomorskie_dn szafa