Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

EnwaMatic-nowy produkt w naszej ofercie - pod patronatem Króla Norwegii

Na zaproszenie Prezydenta RP, Pana Bronisława Komorowskiego w dniach 9-11 maja 2012 roku wizytę oficjalną w Polsce składają:

Jego Królewska Mość Harald V Król Norwegii oraz Jej Królewska Mość Królowa Norwegii Sonja.

Dzisiaj rano król Norwegii Harald V i prezydent Bronisław Komorowski otworzyli w Warszawie konferencję "Partnerstwo polsko-norweskie". Przedstawiciele rządów obu krajów oraz biznesu rozmawiali o rozwijających się relacjach m.in. gospodarczych łączących nasze kraje. Po spotkaniu wydano uroczystą kolację z udziałem Jego Królewskiej Mości wraz z Małżonką.

Zaszczytem i ogromnym wyróżnieniem było zaproszenie przedstawicieli Zarządu Infracorr Sp. z o.o. na te wyjątkowe uroczystości z okazji podpisania przez nas w ich trakcie kontraktu z norweską firmą ENWA AS na dystrybucję w Polsce, instalację i obsługę projektową, wdrożeniową i serwisową systemów uzdatniania i filtracji wody sieciowej w instalacjach i sieciach ciepłowniczych typu EnwaMatic (specyfikacja techniczna- tutaj)

EnwaMatic to system i typoszereg najnowocześniejszych w skali światowej urządzeń, niezwykle skutecznych, które filtrują zanieczyszczenia mniejsze niż 5 mikronów, w tym również bakterie o tej wielkości, zapobiegają korozji rurociągów oraz odkładaniu się kamienia kotłowego, a także zapewniają separację powietrza. Film pokazuje zasadę działania (tutaj)

Kontrakt podpisali w dniu 10 maja 2012 roku Pan Zbigniew Borkowski - Prezes Zarządu Infracorr Sp. z o.o. i Pan Tor Paust Andersen - Director Business Development z ENWA Water Treatment AS,W akcie podpisania umowy uczestniczyli,  Pani Gun Ovesen- Dyrektor Zarządzający (President and CEO) „Innovation Norway” i Pan Per Stensland - Radca Handlowy Ambasady Królestwa Norwegii w Polsce.