Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Zagospodarowanie ciepła odpadowego w Bałtyckim Klastrze Ekoenergetycznym

Rozpoczęliśmy szkolenia w naszej firmie dla naukowców w ramach projektu "Zagospodarowanie ciepła odpadowego w Bałtyckim Klastrze Ekoenergetycznym" współfinansowanego przez UE z Europejskiego Funduszu Społecznego POKL.Głównym Beneficjentem projektu jest Wyższa Szkoła Społeczno - Ekonomiczna w Gdańsku.

Projekt spowoduje przyśpieszenie rozwoju przedsiębiorstw i jednocześnie umożliwi pracownikom naukowym i naukowo dydaktycznym Politechniki Gdańskiej i Instytutu Maszyn przepływowych PAN zdobycie nowego zawodu - konsultanta innowacyjności. Mamy okazję podzielić się wiedzą i długoletnim doświadczeniem z zakresu wdrożeń badań naukowych i wynalazków, które zawsze towarzyszyły naszemu profilowi działalności.