Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Merytoryczne szkolenie w ECO Malbork

b_200_0_16777215_00_images_stories_Aktualnosci_20161109_101913_Mini.jpg

W dniu 9 listopada w elektrociepłowni ECO Malbork odbyło się szkolenie pt.: „Zasady działania, stosowania i właściwego użytkowania armatury ciepłowniczej”.

W szkoleniu zorganizowanym przez Infracorr Sp. z o.o., wzięło udział 36 osób, wśród których byli pracownicy ECO Malbork, ciepłowni Prabuty i ciepłowni Dzierzgoń. Szkolenie w formie wykładów z użyciem narzędzi multimedialnych poprowadzili wraz z Infracorr zaproszeni przez nas partnerzy: Afriso Sp. z o.o., Broen S.A., Reflex Sp. z o.o. oraz Wilo Polska Sp. z o.o.. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i partnerom szkolenia za czynny udział.