Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Aktualności

Gazownictwo. Współpraca z firmą UESTCO z Turcji

Powracamy na rynek gazownictwa. Budowa przyłączy gazowych jest w naszej ofercie, mamy za sobą wykonanie usługi dla PGNiG związanej z zamianą gazu GZ35 na GZ50 w Słupsku, Sławnie i Ustce. Rozszerzamy ofertę o dostawy detektorów gazu i małych stacji do regazyfikacji LNG produkcji firmy UESTCO z Turcji.

Bedą one zaopatrywały małe kotłownie i systemy ciepłownicze w gaz ciekły (LNG). W ten sposób zamierzamy wziąć udział w programie rozwoju ciepłownictwa powiatowego na Pomorzu. Na zdjęciu wizyta delegacji z właścicielem firmy Panem Tansu Destanoğlu

20190925 143853