Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

2006 Podsumowanie

Rok projektów unijnych w naszej firmie. Realizujemy dwa projekty: "Dom pasywny - szansą dla rozwoju budownictwa energooszczędnego w naszyn regionie", którego celem jest transfer wiedzy na temat energooszczędnej, ekologicznej, nowoczesnej technologii budynku pasywnego. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. Drugim jest projekt w programie SPOWKP 2.3 pod nazwą "Wdrożenie nowoczesnego monitoringu ciepłowniczego". Tworzymy nowy Dział Telemetrii. Nie zmieniamy naszego profilu produkcyjnego i handlowego. Powracamy do współpracy z Logstor w handlu technologią rur preizolowanych. Na miejce Dyrektora d/s Inżynierii Sieci Cieplnych Pana Ryszarda Szulgi zatrudniamy Panią Krystynę Kornecką. Biuro Doradztwa Gospodarczego szeroko wkracza na rynek doradzając firmom jak mają składać wnioski o dotacje Unijne. Umacniamy naszą pozycję jako dostawca węzłów cieplnych.

Nasi wieloletni pracownicy Pan Andrzej Gliński i Pan Ryszard Szulgo i zakładają własne przedsiebiorstwo INFRAROR, którego profilem działalności będzie serwis sieci ciepłowniczych preizolowanych, prodkcja nowoczwsnych muf i wspieranie nas na rynku. Utrzymujemy nasze kontakty handlowe z krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorstwami. Pracujemy w nowej strukturze rynkowej bez przedstawicielstw i obroty firmy nie spadają. Dzięki zaangażowaniu w monitorowanie funduszy unijnych nasze BDG zauważa, że w  Regionalnym Programie Operacyjnym dla Województwa Pomorskiego zbyt mało środków przeznaczonych jest dla rozwoju przedsiebiorstw w porównaniu z innymi regionami kraju. Podejmujemy interwencję poprzez Gdański Związek Pracodawców. Pani Ewa Warda przygotowuje projekt wystapienia GZP do władz samorządowych. Rusza społeczne poparcie różnych organizcji i zaangażowanie przedsiebiorców i polityków na rzecz zmiany podziału środków. Budżet unijnej pomocy na lata 2007-2013 zostaje skorygowany. Przedsiębiorcy otrzymają więcej pieniędzy.