Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

2008 Podsumowanie

Reaktywowano po latach  Biuro Projektów i zatrudniono w nim specjalistów pracujących w nowoczesnym programie CAD. Największymi inwestycjami były zakończenie budowy sieci ciepłowniczej łączącej Gdańsk z Sopotem, realizacja wymiany sieci ciepłowniczej w SM VII Dwór, budowa sieci ciepłowniczej z węzłem grupowym (w stylu "gotyckim")w Malborku. Kontynuowano działalność Biura Doradztwa Gospodarczego zwłaszcza dla mśp i firm z branży w  zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, w mniejszym zakresie niż poprzednio z uwagi na opóźnienia w kolejnych edycjach.

 

Utworzone Centrum Nowych Technologii z powodzenie wdrażało usługę monitoringu ciepłowniczego, która w wyniku wygrania przetargu w Gdańsku przekształciła się w usługę „Zarządzania mediami energetycznymi i wodą" jest efekt realizacji projektu Unijnego.