Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

2012 Podsumowanie

Największymi realizacjami budowlanymi było wykonanie przebudowy sieci ciepłowniczej wraz z likwidacją węzła grupowego dla MPEC Lębork, wykonanie dokumentacji przetargowej oraz wybudowanie sieci ciepłowniczej na osiedlu Czyżykowy na zlecenie ZEC Tczew w technologii TWIN Pipe, wymiana sieci ciepłowniczej na preizolowaną dla Star Pec Starogard Gdański, demontaż rurociągu napowietrznego i wykonanie przewiertu sterowanego pod trakcją kolejową w Tczewie na zlecenie ECO Systemy.
W 2012r. zrealizowaliśmy dostawy materiałów preizolowanych do budowy sieci ciepłowniczych w technologii LOGSTOR do wielu miast na terenie Województwa Pomorskiego.
Wyprodukowaliśmy węzły cieplne różnych mocy dla m.in. OPEC Gdynia, Gminy Ustka i MPEC Ustka, ECO Malbork, Koksik Reda.

Zarządzaliśmy mediami energetycznymi i wodą w obiektach użyteczność publicznej. Przeprowadziliśmy modernizację kotłowni gazowej dla Spółdzielni Mieszkaniowej VII Dwór, wymieniając układ pompowy i projektując nowoczesny system automatyki, będący naszym autorskim rozwiązaniem.

Zakończyliśmy realizację umowy z Ministerstwem Nauki Szkolnictwa Wyższego na projekt wykonany z Politechniką Gdańską i partnerami pn. „System przetwarzania i zarządzania energią ze źródeł odnawialnych i skojarzonych”. W Niestępowie powstało „Laboratorium Generacji Rozproszonej” innowacyjna elektrociepłownia produkująca energię z oze na własne potrzeby i połączona z systemem energetycznym, służąca jednocześnie badaniom naukowym Politechniki Gdańskiej i wdrożeniom przemysłowym. Zorganizowaliśmy w Niestępowie wiele spotkań i konferencji z przyszłymi inwestorami zainteresowanymi naszym rozwiązaniem.
Wstąpiliśmy do Gdańskiego Klastra Budowlanego.
Zaangażowaliśmy się w promocję „Energetyki Obywatelskiej” przewidując w tym segmencie rynku specjalizację naszej firmy w przyszłości.