Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

Potencjał rynkowy

Od XXX lat  istniejemy na rynku ciepłowniczym. Historia firmy zmienia się wraz z historią naszej gospodarki. Dzięki pozycji solidnego partnera trwamy w zrównoważonym rozwoju w jednej branży. Działamy poprzez grupę firm o podobnym do nas profilu, łącząc się w konsorcja i grupy wykonawcze, stąd też potencjał wykonawczy nie jest ograniczony ani od strony technicznej, ani finansowej. Prowadząc handel hurtowy mamy dostęp do najlepszych warunków dostaw, buduje to przewagi w wykonawstwie. Jesteśmy dystrybutorem regionalnym lub wyłącznym wielu producentów. Realizujemy duże zadania inwestycyjne w branży ciepłowniczej pod klucz takie jak: budowa kotłowni, węzłów cieplnych, sieci i systemów ciepłowniczych, układów automatyki.  Kompletujemy dostawy inwestorskie i zaopatrujemy  przedsiębiorstw energetyki cieplnej i hurtownie i firmy wykonawcze w armaturę. Wykonujemy projekty budowlane sieci ciepłowniczych i węzłów i sterowania i automatyki. Eksportujemy nasze wyroby za granicę.

 

Jesteśmy w stanie zrealizować projekt inwestycyjne wraz z montażem finansowym. Nasze możliwości uwiarygadnia historia firmy i referencje klientów