Witaj w Infracorr

Od trzydziestu lat dostarczamy nowoczesne technologie, urządzenia i usługi dla ciepłownictwa, ogrzewnictwa i gazownictwa. Produkujemy, sprzedajemy, świadczymy usługi, wspieramy i doradzamy naszym klientom. Na stronach naszego serwisu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, środki i możliwości niezbędne, aby korzystać z najnowszych technologii ciepłownictwa i ogrzewnictwa - zarówno dla własnych potrzeb, jak i celem prowadzenia działalności we współpracy z nami.

Informacja ogólna

2002 Podsumowanie

Rozumiejąc prawa schłodzonej gospodarki, redukujemy koszty dostosowując firmę do warunków działania przedsiębiorstw polskich zduszonych brakiem dostępu do środków inwestycyjnych na skutek złej polityki monetarnej i nadmiernej fiskalizacji oraz wykańczajacym patologiom gospodarczym.

Bierzemy udział w rozpoczynających się obchodach 100-lecia Politechniki w Gdańsku poprzez prezentację osiągnięć naszej firmy na uroczystym posiedzeniu Senatu.

Rynek rur preizolowanych przeżywa kryzys popytu. Koncentrujemy się na sprzedaży techniki grzewczej, wzmagamy wysiłki w szerokiej dystrybucji kotłów i podgrzewaczy.

Kontynujemy rozbudowę systemu ciepłowniczego Kościerzyny i SM "VII Dwór" w Gdańsku.

Wspólnie z firmą AS z Elbląga, wprowadzamy na rynek mufy do naprawy ciepłociagów.

Próbujemy wejść na rynek Litewski i pogłębić kontakty z producentami z Włoch.

Robimy dużą dostawę przepustnic firmy Adams dla elektrociepłowni.

Doradzamy inwestorom w prywatyzacji przedsiębiorstw ciepłowniczych.

Zmieniamy lokalizację Przedstawicielstwa Warszawa, przenosząc je do nowej siedziby.