Magnetyzery

Magnetyzery

magnetyzery_kategoria.gifKażdy kto widział wnętrze zwyczajnego czajnika po kilku tygodniach eksploatacji - wie o co chodzi. Ilość kamienia z biegiem czasu przyrasta, wydłużając czas i energię potrzebną na podgrzanie tej samej ilości wody, nie wspominając już o konieczności czyszczenia sprzętu i jego skróconej żywotności. Podobne problemy dotyczą wielu innych urządzeń domowych, jak pralki, zmywarki do naczyń, domowe instalacje C.O. i ciepłej wody itp. Efektem są zwiększone nawet o kilkadziesiąt procent wydatki na energię, konserwację, naprawy i wymianę sprzętu. Prawdziwy jednak problem dotyczy instalacji przemysłowych w przedsiębiorstwach, gdzie tego typu dodatkowe koszty sięgają ogromnych kwot, a przestoje na naprawy i konserwację instalacji wydatnie wpływają na opłacalność działalności gospodarczej.

Jak temu zaradzić?
Najczęściej stosuje się różnorakie środki chemiczne, które nie dość, że drogie i mało skuteczne - zanieczyszczają środowisko naturalne, a w tym wodę, którą później pijemy.

Prawdziwym lekarstwem na ten problem, nie wymagającym dodatkowej energii ani nakładów na konserwację i utrzymanie, słowem bezpłatnym w eksploatacji - jest MAGNETYZER.

Dzięki wieloletniej pracy najlepszych specjalistów, opracowano w naszej firmie nowoczesną technologię magnetycznego uzdatniania wody, która doczekała się już wielu nagród i pozytywnych opinii. Na jej podstawie produkujemy szereg urządzeń dla różnych zastosowań - poczynając od instalacji domowych, poprzez przemysłowe, a na sieciach ciepłowniczych kończąc.

Sprzedajemy je naszym klientom bezpośrednio, a także z pomocą naszych dystrybutorów na terenie całego kraju. Wszystkie wyroby, pomimo niezwykle prostego montażu i eksploatacji - objęte są programem pomocy technicznej.

Informacje na tej stronie pozwolą Ci zapoznać się z produkowanymi przez nas wyrobami do magnetycznego uzdatniania wody, pomogą wybrać odpowiednie urządzenie i dokonać zakupu. Wybierz rozdział, który Cię interesuje ze spisu treści u góry lub skorzystaj z przycisków na dole, które Cię poprowadzą przez całą stronę.